Sort by
  • Candy Cane Lane

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★★

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★½

  • Sly

    ★★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★½

  • Big Nunu's Little Heist

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • The Jewel Thief

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Wham!

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★½

  • The Flash

  • Milli Vanilli

    ★★★½

  • Arnold

    ★★★★½

  • The Curious Case of Natalia Grace

    ★★★★½

  • Bama Rush

    ★★½

  • May December

    ★★★★½

  • Fool's Paradise

    ★★★½

  • Quasi

    ★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★★½

  • We Have a Ghost

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Little Richard: I Am Everything

    ★★★½

  • You People

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★★

  • Call Me Miss Cleo

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★

  • Ghislaine Maxwell: Filthy Rich

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • My Southern Family Christmas

    ★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★½

  • Pepsi, Where's My Jet?

    ★★★★

  • Capturing the Killer Nurse

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Orgasm Inc: The Story of OneTaste

    ★★½

  • Killer Sally

    ★★★

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★½

  • The Outside

    ★★★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Pervert: Hunting the Strip Search Caller

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Personality Crisis: One Night Only

    ★★★½

  • I Love You, You Hate Me

    ★★★½

  • Aqua Teen Forever: Plantasm

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★