Sort by
  • Blue Beetle

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Flash

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★½

  • Fast X

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Malum

    ★★

  • Cocaine Bear

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-

    ★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Suzume

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • TÁR

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Lightyear

    ★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Men

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

  • Death on the Nile

    ★★

  • The Catch

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Summit of the Gods

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★

  • Luca

    ★★½

  • The Deer King

    ★★

  • In the Heights

    ★★½

  • Twenty One Pilots: Livestream Experience

    ★★★★½