Sort by
  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Suzume

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • One Piece Film Red

    ★★★★½

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Loki

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★½

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★★

  • Tenet

    ★★½

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

    ★★★½

  • Underwater

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Hustlers

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • One Piece: Stampede

  • Bring the Soul: The Movie

    ★★★★

  • The Lion King

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★½

  • When I Get Home

    ★★★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★½

  • Velvet Buzzsaw

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Bird Box

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • Warp Speed Chic

    ★★★★★

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★½

  • Maniac

    ★★★★½

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • The Favourite

    ★★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★

  • A Simple Favor

    ★★★½

  • Roma

    ★★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★½

  • Sharp Objects

    ★★★★★

  • Set It Up

    ★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★★★

  • Burning

    ★★★½

  • Ali Wong: Hard Knock Wife

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Bao

  • For the Hungry Boy

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • Leading Lady Parts

  • Love, Simon

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Flower Boy: A Conversation

    ★★★★★

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Wildlife

    ★★★★