Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Nick Kroll: Little Big Boy

    ★★★★

  • The Munsters

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • Smile

    ★★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Patton Oswalt: We All Scream

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Sam Morril: Same Time Tomorrow

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Me Time

    ★★

  • Clerks III

    ★★★★★

  • Bad Ideas

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★½

  • Prey

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Honor Society

    ★★★½

  • Glorious

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★★½

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • The Man from Toronto

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★½

  • Men

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • David Spade: Nothing Personal

    ★★★

  • Choose or Die

    ★½

  • Metal Lords

    ★★★