• Hawkeye

    ★★★★★

  • The Polka King

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★★

  • Black Bear

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • I, Tonya

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • 300: Rise of an Empire

    ★★★

  • 300

    ★★★★

  • Leatherheads

    ★★★

  • Ghost World

    ★★★★★

  • El Topo

    ★★★½

  • Calvary

    ★★★★½

  • A Scanner Darkly

    ★★★★½

  • The Editor

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★½