• Ready Player One

    ★★★

  • Blockers

    ★★★★★

  • Death Wish

    ★★★★★

  • Game Night

    ★★★★

  • Unsane

    ★★★★★

  • Operation Red Sea

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★

  • Red Sparrow

    ★★★

  • Annihilation

    ★★★★★

  • The 15:17 to Paris

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • A Futile and Stupid Gesture

    ★★★★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★★

  • Den of Thieves

    ★★★★

  • The Commuter

    ★★★★★

  • Dave Chappelle: The Bird Revelation

    ★★★★★

  • Dave Chappelle: Equanimity

    ★★★★★

  • The Post

    ★★

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★

  • Daddy's Home 2

    ★★★★★

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★

  • Murder on the Orient Express

  • Justice League

  • Microhabitat

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Spielberg

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • Only the Brave

    ★★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★

  • Disobedience

  • Roman J. Israel, Esq.

    ★★★

  • The Death of Stalin

    ★★★★★

  • It

    ★★★

  • mother!

    ★★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★

  • Logan Lucky

    ★★★★★

  • American Made

    ★★★★★

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

    ★★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Transformers: The Last Knight

    ★★★★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★★★

  • War Machine

    ★★★★★

  • Good Time

    ★★★★★

  • Twin Peaks: The Return

    ★★★★★

  • Okja

    ★★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Love After Love

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • Louis C.K.: 2017

    ★★★★

  • Ghost in the Shell

    ★★

  • Dave Chappelle: Deep in the Heart of Texas

    ★★★★★

  • Dave Chappelle: The Age of Spin

    ★★★★

  • Sylvio

    ★★★★★

  • Baby Driver

  • Song to Song

    ★★★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★

  • Logan

    ★★★★★

  • The Young Karl Marx

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • The Big Sick

    ★★★★★

  • CHiPS

    ★★★

  • Why Him?

    ★★★★

  • A Cure for Wellness

    ★★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • The Great Wall

    ★★★★

  • Allied

    ★★★★