• Girls Trip

    ★★★★

  • You Only Live Twice

    ★★

  • Songs My Brothers Taught Me

    ★★★★★

  • Iron Man 2

    ★★★

  • Hero

    ★★★★★

  • Diamonds Are Forever

    ★★★★

  • The Grudge

    ★★★★★

  • Phantasm

    ★★★★

  • Resident Evil: Retribution

    ★★★★

  • Ash Is Purest White

    ★★★★★

  • Thunderball

    ★★★★★

  • A Perfect Getaway

    ★★★★

  • Batman & Robin

    ★★★★

  • Police Story

    ★★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

  • Octopussy

    ★★★★

  • Bloodsport

    ★★

  • For Your Eyes Only

    ★★★★★