Sort by
  • Halloween Ends

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • Blonde

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Valentine

  • Fire Island

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Men

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Long Flat Balls III

  • Incantation

    ★★★

  • Deep Water

    ★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • This Much I Know to Be True

  • Uncharted

  • Girl Picture

    ★★★★

  • Am I Ok?

    ★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★

  • You Won't Be Alone

    ★★★

  • Resurrection

    ★★★

  • Speak No Evil

    ★★½

  • Scream

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • The Delights

  • It Takes a Circus

  • House of Gucci

    ★★

  • Exposure

  • The Militiaman

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Humans

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Happening

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Dune

    ★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Malignant

    ★★½

  • Candyman

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★½

  • Paris, 13th District

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • After Yang

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Annette

    ★★★½

  • F9

    ★★★