Sort by

ghostdinosaur has logged 19 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
The Night House

The Night House

2020
×
★★★½
Edit this entry  
24
Prisoners of the Ghostland

Prisoners of the Ghostland

2021
×
★★
Edit this entry  
23
Observe and Report

Observe and Report

2009
×
Read the review Edit this entry  
22
The Bridges of Madison County

The Bridges of Madison County

1995
×
★★★★
Edit this entry  
19
Poison Ivy

Poison Ivy

1992
×
Edit this entry  
18
Malignant

Malignant

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
18
Cry Macho

Cry Macho

2021
×
★★½
Edit this entry  
16
Kalifornia

Kalifornia

1993
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Scarecrow

Scarecrow

1973
×
★★★★
Edit this entry  
13
Stroszek

Stroszek

1977
×
★★
Edit this entry  
12
Perfect

Perfect

1985
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Card Counter

The Card Counter

2021
×
★★★½
Edit this entry  
09
Outbreak

Outbreak

1995
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
American Sniper

American Sniper

2014
×
★★½
Edit this entry  
07
The Panic in Needle Park

The Panic in Needle Park

1971
×
★★★★
Edit this entry  
06
Armageddon

Armageddon

1998
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
In the Mouth of Madness

In the Mouth of Madness

1994
×
★★
Edit this entry  
05
Honey, I Shrunk the Kids

Honey, I Shrunk the Kids

1989
×
★★★
Edit this entry  
02
Rad

Rad

1986
×
½
Edit this entry