Tori has logged 24 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Finding 'Ohana

Finding 'Ohana

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Vanished

The Vanished

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
The 7th Voyage of Sinbad

The 7th Voyage of Sinbad

1958
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Dear White People

Dear White People

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Haunt

Haunt

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Uncle Peckerhead

Uncle Peckerhead

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Babysitter: Killer Queen

The Babysitter: Killer Queen

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Chef

Chef

2014
×
★★★
Edit this entry  
20
Halloween: Resurrection

Halloween: Resurrection

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Guns Akimbo

Guns Akimbo

2019
×
Read the review Edit this entry  
20
Grizzly

Grizzly

1976
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Keep Your Hands Off Eizouken!

Keep Your Hands Off Eizouken!

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Dead Heat

Dead Heat

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Man with Nine Lives

The Man with Nine Lives

1940
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Spree

Spree

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Centerfold Girls

The Centerfold Girls

1974
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
1917

1917

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Beyond the Black Rainbow

Beyond the Black Rainbow

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Possessor

Possessor

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Halloween H20: 20 Years Later

Halloween H20: 20 Years Later

1998
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Alucarda

Alucarda

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Dinosaurus!

Dinosaurus!

1960
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Burn the Witch

Burn the Witch

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Carole & Tuesday

Carole & Tuesday

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry