• The Centerfold Girls

    ★★½

  • 1917

    ★★★

  • Beyond the Black Rainbow

    ★★★

  • Possessor

    ★★½

  • Halloween H20: 20 Years Later

    ★★½

  • Alucarda

    ★★★★

  • Dinosaurus!

    ★★½

  • Burn the Witch

    ★★★

  • Carole & Tuesday

    ★★★

  • Holiday Hell

    ★★½

  • Unfriended: Dark Web

    ★★★

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • Mob Psycho 100 Reigen: The Miraculous Unknown Psychic

    ★★★★★

  • Vamps

    ★★★

  • Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip - A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul

    ★★★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★★

  • Blood Beat

    ★★½

  • Alien Xmas

    ★★★