• Gatlopp: Hell of a Game

    ★★★½

  • McEnroe

  • Faye

    ★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★

  • Choose or Die

    ★★★½

  • Metal Lords

    ★★★

  • Night's End

    ★★★★½

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

    ★★

  • Jeremy Kyle Show: Death on Daytime

    ★★★½

  • The Cellar

    ★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Weekend Away

    ★★½

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

    ★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Incarnation

    ½

  • Slapface

    ★★

  • Fresh

    ★★

  • The Puppet Master: Hunting the Ultimate Conman

    ★★

  • Brazen

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The Jack in the Box: Awakening

    ★★

  • Superworm

  • Sweet Navidad

    ★★

  • A Unicorn for Christmas

    ★★★

  • The Cult of Conspiracy: QAnon

    ★★★½

  • Secretly Santa

    ★★★

  • Single All the Way

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★

  • A Castle for Christmas

    ★★½

  • Hellbound

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Dear Rider: The Jake Burton Story

  • Love Hard

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • Night Teeth

    ★★★½

  • Antlers

  • Mothers of the Revolution

    ★★★★

  • The Seed

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • Intrusion

  • Aileen Wuornos: American Boogeywoman

    ½

  • Boris Karloff: The Man Behind the Monster

  • Kate

    ★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Afterlife of the Party

    ★★

  • Malignant

    ★★★½

  • He's All That

    ★★★½

  • Crabs!

    ½

  • Candyman

    ★★★

  • Streamline

    ★★★

  • The Righteous

    ★★★★

  • Hellbender

    ★★★★

  • Superhost

    ★★★½

  • NYX 13 Minutes of Horror Film Fest: Folklore

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Aftermath

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Fear Street: 1666

  • A Classic Horror Story

    ★½

  • Lamb

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Zero Fucks Given

  • The Advent Calendar

    ★★★★

  • The Souvenir: Part II

    ★★½

  • Fear Street: 1978