GhostUplekar has logged 18 entries for films during April 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Great Silence

The Great Silence

1968
×
Edit this entry  
28
Disobedience

Disobedience

2017
×
★★
Edit this entry  
27
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Zama

Zama

2017
×
Read the review Edit this entry  
18
Blood Simple

Blood Simple

1984
×
★★★★½
Edit this entry  
17
Wild Wild Country

Wild Wild Country

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
Edit this entry  
16
Cardinals

Cardinals

2017
×
★★★½
Edit this entry  
16
Black Cop

Black Cop

2017
×
Edit this entry  
15
The Rider

The Rider

2017
×
★★★★
Edit this entry  
12
Blockers

Blockers

2018
×
★★★½
Edit this entry  
12
Layla M.

Layla M.

2016
×
★★★★
Edit this entry  
08
Paterno

Paterno

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★
Edit this entry  
02
Fireworks Wednesday

Fireworks Wednesday

2006
×
Edit this entry  
02
First Match

First Match

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Roxanne, Roxanne

Roxanne, Roxanne

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Girls Trip

Girls Trip

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry