Sort by
  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • The Munsters

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Malignant

    ★★½

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Nate Bargatze: The Greatest Average American

    ★★★★

  • Street Gang: How We Got to Sesame Street

    ★★★½

  • Censor

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

    ★★★★

  • Sightless

    ★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Beastie Boys Story

    ★★★★

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★½

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • The Turning

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★★

  • The SpongeBob Musical: Live on Stage!

    ★★★★★

  • Seth Meyers: Lobby Baby

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • The Addams Family

    ★★★½

  • Deon Cole: Cole Hearted

    ★★★½

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Invader Zim: Enter the Florpus

    ★★★★

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★★

  • Nate Bargatze: The Tennessee Kid

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★★★

  • Pet Sematary

    ★★★

  • Dumbo

    ★★★½

  • Happy Death Day 2U

    ★★★

  • Kitbull

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★½

  • Trevor Noah: Son of Patricia

    ★★★½

  • The Grinch

    ★★★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★½

  • Halloween

    ★★★