ᙏ̤̫ has logged 14 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Hanna

Hanna

2011
×
★★★½
Edit this entry  
26
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★★
Edit this entry  
25
Sucker Punch

Sucker Punch

2011
×
★★½
Edit this entry  
24
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★
Edit this entry  
23
Confessions of a Teenage Drama Queen

Confessions of a Teenage Drama Queen

2004
×
Edit this entry  
11
Closer

Closer

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Prom Night

Prom Night

2008
×
Edit this entry  
08
Sugar & Spice

Sugar & Spice

2001
×
★★
Edit this entry  
04
To Die For

To Die For

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Excision

Excision

2012
×
★★½
Edit this entry  
02
The Piano Teacher

The Piano Teacher

2001
×
★★★
Edit this entry  
02
Drop Dead Gorgeous

Drop Dead Gorgeous

1999
×
★★★
Edit this entry  
01
Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

2004
×
★★★½
Edit this entry  
01
Green Room

Green Room

2015
×
★★★
Edit this entry