Sort by
  • Lookism

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Encanto

    ★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • Twenty One Pilots: Livestream Experience

    ★★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Tenet

    ★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Spree

    ★★½

  • Little Women

  • Frozen II

    ★★½

  • It Chapter Two

  • The Lion King

  • Midsommar

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

  • The Hustle

  • Chernobyl

    ★★★★

  • Happy Death Day 2U

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★

  • Interactive Introverts

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★½

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★½

  • Tag

    ★½

  • Solo: A Star Wars Story

  • Love, Simon

    ★★

  • Annihilation

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Violet Evergarden

    ★★★

  • Maze Runner: The Death Cure

  • Black Mirror: Arkangel

    ★★★★

  • Black Mirror: Black Museum

    ★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Happy Death Day

    ★★★½

  • The Ritual

    ★★★½

  • It

    ★★★½

  • Good Time

    ★★★

  • The Florida Project

    ★★★½

  • Baby Driver

  • Beauty and the Beast

    ★★★½

  • Logan

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Get Out

  • Call Me by Your Name

    ★★★½

  • Passengers

  • Black Mirror: Nosedive

    ★★★½

  • Black Mirror: Playtest

    ★★★½

  • Black Mirror: Shut Up and Dance

    ★★★★½

  • Black Mirror: San Junipero

  • Split

    ★½

  • Suicide Squad

    ★★★½

  • Nerve

    ★★★

  • Central Intelligence

    ★★★½

  • Alice Through the Looking Glass

    ★★★