Sort by
  • Ilary Blasi: The One and Only

    ★★★½

  • Crime Diaries: The Celebrity Stylist

    ★½

  • The Other Zoey

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Beckham

    ★★★½

  • Nowhere

    ★★★

  • Saw X

    ★★★

  • Love at First Sight

    ★★★★

  • Reptile

    ★★½

  • The Nun II

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★

  • A Life Too Short: The Isabella Nardoni Case

    ★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Through My Window: Across the Sea

    ★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • The Perfect Find

    ★★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★★★

  • Take Care of Maya

    ★★★

  • You Do You

    ★★★

  • My Fault

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Depp V Heard

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • The Mother

    ★★

  • Saint X

    ★★★

  • Beautiful Disaster

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Tin & Tina

    ★★½

  • Air

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★★

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

    ★★★

  • Perfect Addiction

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • The Snow Girl

    ★★★

  • Victim/Suspect

    ★★½

  • Run Rabbit Run

    ★★

  • Missing

    ★★★

  • Plane

    ★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • Harry & Meghan

    ★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★★

  • The Watcher

    ★★★

  • Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes

    ★★★

  • A Friend of the Family

    ★★★★

  • Quasi orfano

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Smile

    ★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • Fortune Seller: A TV Scam

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★★

  • Loving Adults

    ★★½

  • Look Both Ways

    ★★★½