Sort by
  • Love at First Sight

    ★★★

  • Sitting in Bars with Cake

    ★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Puppy Love

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Louis Tomlinson: All of Those Voices

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Your Place or Mine

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • My Policeman

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Harry Styles: One Night Only in New York

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Meet Me in the Bathroom

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★½

  • The Hating Game

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • The Unforgivable

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • A Man Named Scott

    ★★★★★

  • The 90 Day Plan

    ★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

  • The Voyeurs

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • McCartney 3, 2, 1

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • The Velvet Underground

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Plan B

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

  • Maggie Simpson in

    ★★★★½

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Yes Day

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★★★★½

  • Andie the Great

    ★★

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★½

  • OPAL

  • God is a Lobster

    ★★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

    ★★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • Unpregnant

    ★★★★