Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Swimmers

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Nope

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • The Stranger

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Fresh

    ★★★

  • The House

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★½

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★★

  • Canvas

    ★★★½

  • The Undoing

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Jack Whitehall: I'm Only Joking

    ★★★

  • Normal People

    ★★★★★

  • The Willoughbys

    ★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Eduardo and Monica

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Emma.

    ★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • The Social Dilemma

    ★★

  • The Night House

    ★★★

  • Wake Up

    ★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Nikki Glaser: Bangin'

    ★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★

  • National Theatre Live: Fleabag

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★