Sort by
  • Halloween Ends

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★½

  • The Control Room

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★½

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Unknown Dimension: The Story of Paranormal Activity

    ★★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★½

  • Night Teeth

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • Midnight Mass

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Help

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Malignant

    ★★½

  • Clickbait

    ★★★★

  • The Voyeurs

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Dr. Death: The Undoctored Story

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★★½

  • Old

    ★★★

  • Dr. Death

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Jurassic World Dominion: The Prologue

    ★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Oxygen

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Stowaway

    ★★★½

  • Save Ralph

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Caroline Flack: Her Life and Death

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★