Sort by

lain has logged 13 entries for films during July 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Intern

The Intern

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Z-O-M-B-I-E-S

Z-O-M-B-I-E-S

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Leave No Trace

Leave No Trace

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Tag

Tag

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Dick

Dick

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Descendants 2

Descendants 2

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Descendants

Descendants

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Won't You Be My Neighbor?

Won't You Be My Neighbor?

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry