Sort by
  • The Pale Blue Eye

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • God's Crooked Lines

    ★★★

  • Goodnight Mommy

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Fenced In

    ★★★

  • Fall

    ★★★

  • Nope

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★½

  • Incantation

  • Whindersson Nunes: My Own Show!

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • Life and Death of a Living Dead

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Intrusion

    ★★★

  • Monsters Inside: The 24 Faces of Billy Milligan

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Old

    ★★★½

  • Elize Matsunaga: Once Upon a Crime

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

  • Love, Death & Robots: All Through the House

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

  • Love, Death & Robots: Ice

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • The Unholy

    ★★★½

  • Seaspiracy

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Get the Goat

    ★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★

  • CODA

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★★★

  • The White Tiger

    ★★★★½

  • Umbrella

    ★★★½

  • News of the World

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Midnight Sky

    ★★★½

  • Just Another Christmas

  • The Call

    ★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • What We Wanted

    ★★★½

  • Hillbilly Elegy

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Cadaver

    ★★

  • Nocturne

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Cross the Line

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Run

    ★★½

  • Black Box

    ★★★½

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

    ★★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • The Paramedic

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★★