George has logged 20 entries for films during April 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Kodachrome

Kodachrome

2017
×
★★★½
Edit this entry  
24
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

2013
×
★★★★½
Edit this entry  
22
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
17
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Kicking and Screaming

Kicking and Screaming

1995
×
★★★½
Edit this entry  
14
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
13
Truth or Dare

Truth or Dare

2018
×
★★
Edit this entry  
13
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★
Edit this entry  
13
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★½
Edit this entry  
13
Rampage

Rampage

2018
×
★★★
Edit this entry  
11
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Snatch

Snatch

2000
×
★★★★
Edit this entry  
04
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★★½
Edit this entry  
02
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry