• Promising Young Woman

    ★★½

  • Slugterra: Into The Shadows

    ★½

  • Shadow in the Cloud

    ★★

  • Run

    ★★★½

  • Coming to America

    ★★★★

  • Goodachari

    ★★★½

  • Monster Pets: A Hotel Transylvania Short

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Puppy!

    ★★★

  • Midsommar

    ★★½

  • Deadman Wonderland: The Red Knife Wielder

  • Deadman Wonderland

  • One-Punch Man

    ★★★★

  • Joji

    ★★★

  • Kili Poyi

    ★★½

  • Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

    ★★★★

  • The Drug King

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★

  • The Thing

    ★★★★