• To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★½

  • It Follows

    ★★★★

  • Paranormal Activity 4

    ★★

  • Annihilation

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Paranormal Activity 3

    ★★★

  • The Book of Sun

    ★★★★½

  • Inception

    ★★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Paranormal Activity 2

    ★★★½

  • The Sword in the Stone

    ★★★★

  • Memories of Murder

    ★★★

  • Paranormal Activity

    ★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★

  • Coco

    ★★★★

  • The Lego Movie

    ★★★★