Sort by
  • Pokémon Concierge

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★★½

  • Phenomena

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • MH370: The Plane That Disappeared

    ½

  • Horror in the High Desert 2: Minerva

    ★★★½

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Costco: Is It Really Worth It?

    ½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Crime Scene: The Texas Killing Fields

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Hellhole

    ★★½

  • Prey for the Devil

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★½

  • The Watcher

    ★★½

  • Huluween Dragstravaganza

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • Sick

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Anthrax Attacks: In the Shadow of 9/11

    ★★★

  • Don't Feed the Horses

  • Barbarian

    ★★★½

  • Running with the Devil: The Wild World of John McAfee

    ★★★

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★★

  • Fall

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Suitcase Killer: The Melanie McGuire Story

    ★★½

  • The Princess

    ★★½

  • Keep Sweet: Pray and Obey

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★★

  • Sick of Myself

    ★★★★½

  • Enys Men

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Senior Year

    ★★★

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

  • The Bubble

  • Incantation

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Erax

    ★★

  • The Outwaters

    ★★

  • Dark Glasses

    ★★★★

  • Death on the Nile

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ½

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★★★

  • Pokémon: The Arceus Chronicles

    ★★½

  • The House

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Bidoof's Big Stand

    ★★★★★

  • Crime Scene: The Times Square Killer

  • Heatwave

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★★★

  • Sing 2

  • Home Sweet Home Alone

  • House of Gucci

    ★★★

  • Unknown Dimension: The Story of Paranormal Activity

    ★★★★