Sort by
  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Speilvendt dissosiasjon

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Blue Bayou

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Friday Night Dinner: 10 Years and a Lovely Bit of Squirrel

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Place

    ★★★★½

  • Save Ralph

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★

  • Us Again

    ★★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Puparia

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Ava

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

  • Artemis Fowl

    ½

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • Mulan

    ½

  • Onward

    ½

  • Spree

    ★★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★★

  • Model Citizen

    ★★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★

  • Tall Girl

    ½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Sound of Metal

    ★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • The Art of Racing in the Rain

    ★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★★

  • Descendants 3

    ★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Dark Phoenix

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★