Sort by
  • Live and Let Die

    ★★½

  • Goldfinger

    ★★★½

  • Dr. No

    ★★½

  • Castle in the Sky

    ★★★★

  • Spirited Away

    ★★★★½

  • The House

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Witch

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Shoot 'Em Up

    ★★★★

  • Ocean's Eleven

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Deadpool

    ★★★½

  • Ant-Man

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Gremlins

    ★★★½

  • Wings of Desire

    ★★★★