Sort by
  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Poison

    ★★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★★

  • The Swan

    ★★★★★

  • Totally Killer

    ★★

  • Saw X

    ★★★

  • Time Addicts

    ★★★★

  • V/H/S/85

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★★½

  • Expend4bles

    ★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★★

  • The Royal Hotel

    ★★

  • Strays

    ★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Sympathy for the Devil

    ★★

  • Cobweb

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Hidden Strike

    ★★½

  • Red Rooms

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • Maggie Moore(s)

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★½

  • Suitable Flesh

    ★★★½

  • You'll Never Find Me

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Hypnotic

  • Bottoms

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Birth/Rebirth

    ★★★

  • Polite Society

    ★★★

  • You People

    ★★½

  • Plane

    ★★½