Sort by
  • Werewolf by Night

  • Smile

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Beast

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Black Crab

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • A Castle for Christmas

    ★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Hypnotic

    ★★

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Schumacher

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Rescue

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Titane

    ★★★

  • Playground

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Annette

    ★★

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★

  • Plan B

    ★★★★

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Stowaway

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Feast

    ★★

  • Bliss

    ★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★★

  • News of the World

    ★★

  • The Christmas Setup

    ★★★

  • The Midnight Sky

    ★★★

  • Songbird

    ★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★

  • LEGO Star Wars Holiday Special

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Poppy Field

    ★★★★

  • Mank

    ★★★