Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

  • Prey

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Death to 2021

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Transformers: War for Cybertron: Kingdom

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Infinite

  • Loki

    ★★★★

  • Lisey's Story

    ★★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Coming 2 America

    ★★★

  • The Little Things

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Transformers: War for Cybertron: Earthrise

  • Death to 2020

    ★★★½

  • We Can Be Heroes

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Soul

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The New Mutants

    ★½

  • Tenet

    ★★★★

  • Transformers: War for Cybertron: Siege

  • Scoob!

    ★★

  • Mulan

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★½

  • The Social Dilemma

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Lady and the Tramp

  • Marvel Studios: Expanding the Universe

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • The Mandela Effect

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • Primal

    ★★★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★½

  • Battle at Big Rock

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • The Lion King

    ★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Toy Story 4