RSS feed for godzillafan
  • I Still Believe

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Onward

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Christmas in Montana

    ★★

  • Legend of Avatar Country: A Metal Odyssey

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★

  • In the Tall Grass

    ★½

  • Joker

    ★★★

  • Exorcism at 60,000 Feet

  • The Art of Racing in the Rain

    ★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Ma

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • The Lighthouse

    ★★½

  • The Dead Don't Die

  • Aladdin

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Breakthrough

    ★★★

  • Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★★★

  • The Dirt

    ★★★

  • Us

    ½

  • Captain Marvel

    ★★★

  • The Possession of Hannah Grace

    ★★

  • Creed II

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • Rust Creek

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★★

  • The Neighbor

    ★★

  • The Greatest Showman

    ★★★½

  • Christmas in Angel Falls

    ★★

  • Batman vs. Two-Face

    ★★½

  • American Assassin

    ★★★

  • 47 Meters Down

    ★★★

  • Wind River

    ★★★★½

  • Patriots Day

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★★

  • The Belko Experiment

    ★½

  • It Follows

    ★½

  • Out of the Furnace

    ★★★★½

  • Don Jon

    ★★½

  • Killing Season

    ★★

  • Iron Man 3

    ★★½

  • Iron Man: Rise of Technovore

    ★½

  • The Avengers

    ★★★★★

  • Just Go with It

    ★★★

  • November Christmas

    ★★★

  • 6 Guns

    ½

  • The Last House on the Left

    ★★★

  • The Most Wonderful Time of the Year

    ★★★

  • Jeff Dunham: Jeff Dunham's Very Special Christmas Special

    ★★★

  • The Incredible Hulk

    ★★

  • Iron Man

    ★★★★

  • Hell Ride

    ★★★

  • Trick 'r Treat

    ★★★

  • American Gangster

    ★★★½

  • Rescue Dawn

    ★½

  • Ultimate Avengers 2

    ★★½

  • The Sentinel

    ★★★

  • Inside Man

    ★★★½

  • Ultimate Avengers

    ★★

  • Boogeyman

    ★★½

  • King Arthur

    ★★★★

  • Godzilla Against MechaGodzilla

    ★★

  • Sweet Home Alabama

    ★★★★★

  • Hard Cash

    ★★

  • Pokémon 4Ever: Celebi - Voice of the Forest

    ★★½