RSS feed for godzillafan

godzillafan has logged 72 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
03
The Most Wonderful Time of the Year

The Most Wonderful Time of the Year

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Summer School

Summer School

1987
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Exorcism at 60,000 Feet

Exorcism at 60,000 Feet

2019
×
Read the review Edit this entry  
31
Christmas in Montana

Christmas in Montana

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Hell Ride

Hell Ride

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
White Lightning

White Lightning

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Incredible Hulk

The Incredible Hulk

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Predator

Predator

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Christmas in Angel Falls

Christmas in Angel Falls

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Just Go with It

Just Go with It

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
November Christmas

November Christmas

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Possession of Hannah Grace

The Possession of Hannah Grace

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
The Sentinel

The Sentinel

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Don Jon

Don Jon

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Batman vs. Two-Face

Batman vs. Two-Face

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Rescue Dawn

Rescue Dawn

2006
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
The McPherson Tape

The McPherson Tape

1989
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
American Gangster

American Gangster

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
I Still Believe

I Still Believe

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Cadence

Cadence

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Tourist Trap

Tourist Trap

1979
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Onward

Onward

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Tombstone

Tombstone

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Omen

The Omen

1976
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Greatest Showman

The Greatest Showman

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Art of Racing in the Rain

The Art of Racing in the Rain

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Hellraiser

Hellraiser

1987
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
47 Meters Down

47 Meters Down

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Saving Private Ryan

Saving Private Ryan

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Shocker

Shocker

1989
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Gamera vs. Viras

Gamera vs. Viras

1968
×
½
Read the review Edit this entry  
21
Gamera vs. Gyaos

Gamera vs. Gyaos

1967
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
King Kong

King Kong

1933
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Gamera vs. Barugon

Gamera vs. Barugon

1966
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Gamera

Gamera

1965
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Gargoyles

Gargoyles

1972
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Legend of Avatar Country: A Metal Odyssey

Legend of Avatar Country: A Metal Odyssey

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Dead Don't Die

The Dead Don't Die

2019
×
Read the review Edit this entry  
02
Donnie Darko

Donnie Darko

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Of Mice and Men

Of Mice and Men

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Deep Rising

Deep Rising

1998
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Lethal Weapon 2

Lethal Weapon 2

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Men at Work

Men at Work

1990
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
Hard Cash

Hard Cash

2002
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Scary Stories to Tell in the Dark

Scary Stories to Tell in the Dark

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry