• Thor

    ★★★★

  • Ghost Town

    ★★½

  • The Hills Have Eyes

    ★★★

  • The Hills Have Eyes 2

    ★★½

  • The Vanishing

    ★★★

  • Iron Man 2

    ★★★

  • She's All That

    ★★★

  • Streetwalkin'

    ★½

  • The Abominable Snowman

    ★★½

  • The Most Wonderful Time of the Year

    ★★★

  • Summer School

    ★★½

  • Christmas in Montana

    ★★

  • Hell Ride

    ★★★

  • White Lightning

    ★★★★

  • The Incredible Hulk

    ★★

  • Predator

    ★★★

  • Christmas in Angel Falls

    ★★

  • Just Go with It

    ★★★