• Batman vs. Two-Face

    Batman vs. Two-Face

    ★★½

    The original Batman and Robin. Kool stuff.

  • Rescue Dawn

    Rescue Dawn

    ★½

    It was ok.

  • The McPherson Tape

    The McPherson Tape

    ★★

    Uhhhhh. Not sure on these type of movies.

  • American Gangster

    American Gangster

    ★★★½

    Another based on a true story great movie.

  • I Still Believe

    I Still Believe

    ★★★½

    Another wifey picked movie. Omg I wish she pick a comedy or action movie. Lol
    Great movie. 🤟

  • Cadence

    Cadence

    ★★★★

    One of Charlie Sheen's best movies.

  • Tourist Trap

    Tourist Trap

    ★★★

    Weird and crazy movie. A classic but good cult movie. Watched it with Logan.

  • Aladdin

    Aladdin

    ★★★

    A cute Disney movie. A must watch at least once.

  • Onward

    Onward

    ★★★

    Kool movie.

  • Saving Private Ryan

    Saving Private Ryan

    ★★★½

    A really good Tom Hanks movie.

  • Tombstone

    Tombstone

    ★★★★★

    Best movie ever. Watched it in the garage while playing my Tyco car track.

  • The Omen

    The Omen

    ★★★

    One of the better horror classic movie's in the 70s. I dig it.