• The Suicide Squad

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • Seaspiracy

    ★★★★★

  • kid 90

    ★★★★★

  • Persona: The Dark Truth Behind Personality Tests

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • The Cursed

    ★★★

  • How It Ends

    ★★★

  • Strawberry Mansion

    ★★★

  • Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy

    ★★★★★

  • Our Popcorn Movie Dystopia - SOME MORE NEWS: THE MOVIE

    ★★★★★

  • Soul

  • In Search of Darkness - Part II

    ★★★★★

  • Caveat

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Host

    ★★★★

  • The Ringing Bell

    ★★

  • Skull: The Mask

    ★★

  • The Wanting Mare

    ★★★

  • The Pandemic Anthology

    ★★★★★

  • Kill Chain: The Cyber War on America's Elections

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • After Truth: Disinformation and the Cost of Fake News

    ★★★★★

  • Don't Let Them In

    ★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★★

  • Jumbo

    ★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • 15 Things You Didn't Know About Bigfoot

    ★★★★

  • Scare Package

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • The Mortuary Collection

    ★★★★★

  • The Wave

    ★★★★

  • Climate of the Hunter

    ★★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★★

  • 3 from Hell

    ★★

  • The Beach House

    ★★★★★

  • The Antenna

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Furie

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • The Platform

    ★★★★

  • Babyteeth

    ★★★★★

  • Corpus Christi

    ★★★★

  • The Laundromat

    ★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★

  • Eat Brains Love

    ★★★★★

  • Blood & Flesh: The Reel Life & Ghastly Death of Al Adamson

    ★★★★★

  • Haunt

    ★★★

  • Warning: Do Not Play

    ★★

  • The Divine Fury

    ★★★

  • Homewrecker

    ★★★★

  • 1BR

    ★★★

  • Crawl

    ★★★★

  • Culture Shock

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Attack of the Demons

    ★★

  • Satanic Panic

    ★★★

  • When They See Us

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Atlantics

    ★★★

  • Les Misérables

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★