Sort by
  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Air

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • 65

    ★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Inside

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Judy Blume Forever

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Plane

    ★★

  • The Old Way

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Babylon

    ★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Spoiler Alert

    ★★★★

  • The Hip Hop Nutcracker

    ½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Poker Face

    ★½

  • Suzume

    ★★★★½

  • Falling for Christmas

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Shadow Master

  • The Independent

    ★★

  • The Murmuring

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The School for Good and Evil

    ½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Rosaline

    ★★★½

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★★½

  • My Father's Dragon

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Till

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • The Offering

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Goodnight Mommy

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Devotion

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • Alice, Darling

    ★★

  • Sick

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★