taylor has logged 22 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
15
Jinxed

Jinxed

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Kim Possible

Kim Possible

2019
×
Read the review Edit this entry  
14
American Pie Presents: Girls' Rules

American Pie Presents: Girls' Rules

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Blended

Blended

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Identity Thief

Identity Thief

2013
×
★★
Edit this entry  
13
Just Go with It

Just Go with It

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Murder Mystery

Murder Mystery

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Kick-Ass 2

Kick-Ass 2

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Kick-Ass

Kick-Ass

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Swap

The Swap

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Spontaneous

Spontaneous

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Two Weeks Notice

Two Weeks Notice

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
She's Out of My League

She's Out of My League

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
All Summers End

All Summers End

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Yes, God, Yes

Yes, God, Yes

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Feel the Beat

Feel the Beat

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Secret Society of Second Born Royals

Secret Society of Second Born Royals

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Crawl

Crawl

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Breaking In

Breaking In

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Back of the Net

Back of the Net

2019
×
Read the review Edit this entry  
04
The Map of Tiny Perfect Things

The Map of Tiny Perfect Things

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Moxie

Moxie

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry