Sort by
  • The Beekeeper

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Leave the World Behind

    ★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★½

  • It's a Wonderful Knife

    ★★★★

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★★½

  • Saw X

    ★★★★

  • Scooby-Doo! and Krypto, Too!

    ★★★½

  • V/H/S/85

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • Expend4bles

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • The Burial

    ★★★

  • GAMERA -Rebirth-

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★★½

  • Dylan's New Nightmare: An Elm Street Fan Film

    ★★

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Sound of Freedom

  • Eldorado: Everything the Nazis Hate

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★★

  • Suitable Flesh

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fool's Paradise

    ★★

  • Fast X

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★

  • Clock

    ★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • The Wrath of Becky

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • Unseen

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Jesus Revolution

    ★★

  • Inside

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • The Stroll

    ★★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • A Folded Ocean

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★★

  • Cassandro

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★