Gory B has logged 26 entries for films during August 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Sleepwalkers Who Kill

Sleepwalkers Who Kill

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Captain Underpants: The First Epic Movie

Captain Underpants: The First Epic Movie

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Texas Chainsaw 3D

Texas Chainsaw 3D

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning

The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning

2006
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Texas Chainsaw Massacre

The Texas Chainsaw Massacre

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Texas Chainsaw Massacre: The Next Generation

Texas Chainsaw Massacre: The Next Generation

1995
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Leatherface: The Texas Chainsaw Massacre III

Leatherface: The Texas Chainsaw Massacre III

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
It Runs in the Family

It Runs in the Family

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Texas Chainsaw Massacre 2

The Texas Chainsaw Massacre 2

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Flesh Wounds: Seven Stories of the Saw

Flesh Wounds: Seven Stories of the Saw

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Texas Chainsaw Massacre: The Shocking Truth

Texas Chainsaw Massacre: The Shocking Truth

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Texas Chain Saw Massacre

The Texas Chain Saw Massacre

1974
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Stage Fright

Stage Fright

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Bloody Bloody Bible Camp

Bloody Bloody Bible Camp

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Saw II

Saw II

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Saw

Saw

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Thor

Thor

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Be Afraid

Be Afraid

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
From a House on Willow Street

From a House on Willow Street

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Rats

Rats

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Exam

Exam

2009
×
★★★
Edit this entry  
01
Perfect Sisters

Perfect Sisters

2014
×
★★½
Edit this entry  
01
Clinical

Clinical

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
To the Bone

To the Bone

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Axe Murders of Villisca

The Axe Murders of Villisca

2016
×
★½
Edit this entry