Sort by
  • Athena

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★½

  • Day Shift

    ★½

  • Prey

    ★★½

  • Not Okay

    ½

  • Nope

    ★★½

  • The Gray Man

    ½

  • Girl in the Picture

    ★★★

  • My Life as a Rolling Stone

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Vengeance

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Elvis

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Men

  • Our Father

    ★★½

  • My Butt Has a Fever

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

  • Lights, Like Angels, Flying

  • The Northman

    ★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★½

  • Morbius

    ½

  • RRR

    ★★

  • Deep Water

    ½

  • Ambulance

    ★★½

  • Look At Me: XXXTENTACION

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★

  • I Love My Dad

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Worst Roommate Ever

    ★★

  • The Batman

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • The Outfit

    ★★★

  • Flux Gourmet

    ½

  • Uncharted

    ½

  • Death on the Nile

    ½

  • Marry Me

    ½

  • Moonfall

    ½

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

    ★★★★

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ½

  • Navalny

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Resurrection

    ★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★

  • Dual

    ★★★

  • Breaking

    ★★½

  • Watcher

    ★★

  • Emergency

    ★★★★

  • Scream

    ½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The King's Man

  • Heatwave

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • West Side Story

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • House of Gucci

    ★½

  • Juice WRLD: Into the Abyss

    ★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ½