Grace_Pontius has logged 30 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Kung Fu Panda 2

Kung Fu Panda 2

2011
×
★★★½
Edit this entry  
26
Hitch

Hitch

2005
×
★★★
Edit this entry  
25
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★
Edit this entry  
25
Flushed Away

Flushed Away

2006
×
★★★½
Edit this entry  
23
The Road to El Dorado

The Road to El Dorado

2000
×
★★★½
Edit this entry  
22
Life Itself

Life Itself

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Cats

Cats

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Big Time Adolescence

Big Time Adolescence

2019
×
★★★★
Edit this entry  
15
101 Dalmatians II: Patch's London Adventure

101 Dalmatians II: Patch's London Adventure

2002
×
★★★½
Edit this entry  
14
Return to Never Land

Return to Never Land

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Tarzan & Jane

Tarzan & Jane

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Orphan

Orphan

2009
×
★★★★
Edit this entry  
13
Friday the 13th

Friday the 13th

1980
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Sorcerer's Apprentice

The Sorcerer's Apprentice

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Midnight in Paris

Midnight in Paris

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Spirit: Stallion of the Cimarron

Spirit: Stallion of the Cimarron

2002
×
★★★★½
Edit this entry  
09
Playdate With Destiny

Playdate With Destiny

2020
×
★★★½
Edit this entry  
09
Onward

Onward

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Hercules

Hercules

1997
×
★★★★½
Edit this entry  
07
Knocked Up

Knocked Up

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
50/50

50/50

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Kung Fu Panda

Kung Fu Panda

2008
×
★★★★
Edit this entry  
04
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Ice Age: The Meltdown

Ice Age: The Meltdown

2006
×
★★★½
Edit this entry  
04
Ice Age

Ice Age

2002
×
★★★★
Edit this entry  
02
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
National Treasure

National Treasure

2004
×
★★★★
Edit this entry  
01
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★★½
Edit this entry