Grace has logged 15 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
I Am Not Your Negro

I Am Not Your Negro

2016
×
Edit this entry  
18
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Hunger Games: Catching Fire

The Hunger Games: Catching Fire

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Hunger Games

The Hunger Games

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Crazy, Stupid, Love.

Crazy, Stupid, Love.

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
20th Century Women

20th Century Women

2016
×
★★★½
Edit this entry  
15
Easy A

Easy A

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Princess Bride

The Princess Bride

1987
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Soul

Soul

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Haunting of Bly Manor

The Haunting of Bly Manor

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Haunting of Hill House

The Haunting of Hill House

2018
×
★★★★
Edit this entry  
03
Stardust

Stardust

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Akira

Akira

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
ariana grande: excuse me, i love you

ariana grande: excuse me, i love you

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry