Sort by
  • Nope

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Rooney

    ★★★

  • Neymar: The Perfect Chaos

    ½

  • Scream

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★½

  • All or Nothing: Juventus

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Schumacher

  • Spencer

    ★★★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Blue Dream: The Road to Wembley

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★

  • Growing Fangs

  • Save Ralph

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • Sir Alex Ferguson: Never Give In

  • Chaos Walking

  • Framing Britney Spears

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • WandaVision

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★½

  • We Can Be Heroes

  • The Grand Tour Presents: A Massive Hunt

    ★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Mank

    ½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Dragon Rider

    ★½

  • Soul

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

  • Freaky

    ★★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • Des

    ★★★½

  • The Kid Detective

    ★★★★½

  • Another Round

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★½

  • Unpregnant

    ★★★★

  • All or Nothing: Tottenham Hotspur

    ★★½

  • Tenet

    ★★★

  • After We Collided

    ★★

  • An American Pickle

    ★★

  • Hamilton

    ½

  • I May Destroy You

  • Becky

    ★★★★

  • Unsettling Scenes

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

  • Euro

    ★★★★★

  • Normal People

    ★★★★★

  • Waiting

  • The Hunt

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Weeknd: After Hours

    ★★★★★

  • Emma.

    ★★

  • 365 Days

  • Horse Girl

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★