g! has logged 12 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Bandstand: The Broadway Musical

Bandstand: The Broadway Musical

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
West Side Story

West Side Story

1961
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Schindler's List

Schindler's List

1993
×
Read the review Edit this entry  
11
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Emperor's Club

The Emperor's Club

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Chicago

Chicago

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Best F(r)iends: Volume 2

Best F(r)iends: Volume 2

2018
×
Read the review Edit this entry  
03
The Producers

The Producers

1967
×
★★★½
Read the review Edit this entry