Sort by

olivia has logged 17 entries for films during 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
13
Cult of Chucky

Cult of Chucky

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Curse of Chucky

Curse of Chucky

2013
×
★★★
Edit this entry  
29
Seed of Chucky

Seed of Chucky

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Bride of Chucky

Bride of Chucky

1998
×
★★★★★
Edit this entry  
17
Spree

Spree

2020
×
★★★
Edit this entry  
10
Excalibur

Excalibur

1981
×
★★★★★
Edit this entry  
10
Van Helsing

Van Helsing

2004
×
★★★
Edit this entry  
09
Have a Good Funeral, My Friend… Sartana Will Pay

Have a Good Funeral, My Friend… Sartana Will Pay

1970
×
★★★
Edit this entry  
06
Light the Fuse… Sartana Is Coming

Light the Fuse… Sartana Is Coming

1970
×
★★★★
Edit this entry  
05
RRR

RRR

2022
×
★★★★
Edit this entry  
30
Child's Play 3

Child's Play 3

1991
×
★★★
Edit this entry  
10
Child's Play 2

Child's Play 2

1990
×
★★★★
Edit this entry  
04
Child's Play

Child's Play

1988
×
★★★
Edit this entry  
23
It

It

2017
×
★★★
Edit this entry  
14
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★★★
Edit this entry  
30
Blade

Blade

1998
×
★★★
Edit this entry  
19
Friday the 13th

Friday the 13th

1980
×
★★
Edit this entry