Sort by
  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Ghosted

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Entergalactic

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Flying Backwards

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • White Noise

    ★★½

  • Samaritan

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • The Legend of Pipi

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Princess

    ★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Armageddon Time

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • The Quiet Girl

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Blacklight

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★

  • Dual

    ★★★

  • The House

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Spider-Ham Lincoln

  • West Side Story

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • Magnetic Fields

    ★★★½