Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ½

  • Doona!

    ★★

  • The Swan

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

    ★★★½

  • Aggro Dr1ft

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Corpus Cavernosum

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Four Unloved Women, Adrift on a Purposeless Sea, Experience the Ecstasy of Dissection

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • “Play Dead”

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Night Life

  • The Menu

    ★½

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • BTS: Permission to Dance on Stage - LA

    ★★½

  • Don't Worry Darling

  • TÁR

  • White Noise

    ½

  • Barbarian

    ★★½

  • Skinamarink

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Broker

    ★★★★

  • Decision to Leave

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Shin Ultraman

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Descent Into Hell

  • 06.01.2020 18.39

  • Three Songs

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ½

  • Turning Red

    ★★★½

  • Uncle Honker

  • The Batman

    ½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★

  • Uncharted

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★½

  • Bidoof's Big Stand

    ★★★½

  • Arendelle Castle Yule Log: Cut Paper Edition

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Kanye With Special Guest Drake - Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★★

  • battery exhausted

  • Licorice Pizza

  • MIND GOBLIN

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Oasis Knebworth 1996

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★½

  • Dune

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Members Only

  • Mad God

    ★★★★★

  • Free Guy

    ½

  • Memoria

    ★★★★★

  • Emergence Collapse

    ★★★★

  • green