Sort by

Dylan has logged 10 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Out of Sight

Out of Sight

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Fog

The Fog

1980
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Singin' in the Rain

Singin' in the Rain

1952
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Annette

Annette

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Annette

Annette

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Phantom Thread

Phantom Thread

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Damned United

The Damned United

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Annette

Annette

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Leopard

The Leopard

1963
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
All That Jazz

All That Jazz

1979
×
★★★★★
Read the review Edit this entry