RSS feed for jay

jay has logged 13 entries for films during September 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Enemy

Enemy

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Kingsman: The Golden Circle

Kingsman: The Golden Circle

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Deathgasm

Deathgasm

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
mother!

mother!

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
It

It

1990
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
X-Men: Apocalypse

X-Men: Apocalypse

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
It

It

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Dark Tower

The Dark Tower

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Oldboy

Oldboy

2013
×
Read the review Edit this entry  
06
Mad Max 2

Mad Max 2

1981
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
13 Sins

13 Sins

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
I Spit on Your Grave III: Vengeance is Mine

I Spit on Your Grave III: Vengeance is Mine

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
Nerve

Nerve

2016
×
★★
Read the review Edit this entry